Witaj w moim szydełkowym świecie!

Prywatnie jestem mamą pełnego energii Frania i żoną fantastycznego mężczyzny, który zawsze mnie wspiera. Dzięki tej dwójce - moich cudownych chłopaków, pojawił się pomysł na Kiwi Lata. Swoją małą pasję, jaką jest szydełkowanie, dzięki namowom męża, zamieniłam na sposób życia.
Codziennie ją rozwijam, tak aby mogła cieszyć innych. Poszukuję nowych inspiracji, kolorów, tekstur, nowych materiałów. Tworzę swoje autorskie wzory, a potem staram się te wszystkie pomysły jak najdokładniej odtworzyć na szydełku.

Chcę, aby moje produkty były wyjątkowe, trwałe i cieszyły Cię przez długie lata. Dlatego przykładam dużą wagę do półproduktów, z których powstają moje rzeczy. Materiały używane przeze mnie, muszą być najwyższej jakości. Dokładnie je sprawdzam i zamawiam tylko te, których jestem pewna i tylko od znanych dostawców. Wszystkie posiadają certyfikaty Oeko-Tex oraz Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka. Włóczki także wybieram tylko te, ze specjalnym przeznaczeniem na wyroby dziecięce. Chcę mieć pewność, że kocyk nie tylko będzie cieszył oko, ale będzie bezpieczny dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Poświęcam wiele godzin na przygotowanie swoich produktów. Dbam o każdy szczegół, czasem praca nad jednym projektem trwa kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt godzin. Oczko po oczku, dziergam to, co najpierw było tylko w mojej głowie i wyobraźni. Rękodzieło jest wymagające! Wymaga czasu i cierpliwości, ale daje też mnóstwo satysfakcji i zadowolenia :)

W swojej pracy nie zapominam o takich szczegółach jak efekt końcowy i pierwsze wrażenie ;) Dlatego gotowe produkty starannie pakuję w firmowe opakowania, aby po dotarciu do Ciebie, cieszyły już od momentu otrzymania paczki.

Rękodzieło jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Nie ma dwóch identycznych przedmiotów, choć mogą zdarzyć się podobne ;)
Jeśli chcesz podkreślić swój charakter, wyrazić siebie poprzez moje produkty, proponuję Ci indywidualny grawerunek, wybór kolorów, dodatków czy połączenia materiałów.
A nawet mogę stworzyć coś specjalnie dla Ciebie. Możesz do mnie zadzwonić, napisać, a ja w miarę możliwości spróbuję spełnić Twoje marzenia o idealnym prezencie.

Pozdrawiam !
Kasia


Z pasją tworzymy nasze oryginalne,
własnoręcznie wykonane produkty

Wszystkie zamówienia starannie
pakujemy w firmowe paczuszki prezentowe!

Obsługujemy szybkie płatności PayU,
oraz sprawnie dostarczamy kurierem
© 2018 Kiwi Lata